Překlady SAP

Překlady SAP

Překlady SAP

Světový výrobce softwaru SAP se sídlem v Německu nenabízí jen podnikové ERP systémy a integrační platformu Netweaver. V posledních letech se také zaměřuje na cloudová a mobilní řešení z oblasti analýzy velkých dat („big data“), automatizaci objednávek, řízení lidských zdrojů, řízení služebních cest a další. Je pro nás ctí podílet se na překladech a lokalizaci softwaru pro odvětví, která se digitálně transformují. Již od roku 2008 překládáme nejen uživatelská rozhraní různých programů SAP, ale také dokumentaci a nejrůznější související materiály. Od roku 2014 je naše společnost členem partnerské sítě SAP Partner Edge.

Díky bohatým zkušenostem nabízíme i překlad specifických firemních doplňků navázaných na systémy SAP z angličtiny nebo němčiny do češtiny a ve spolupráci s partnerskými společnostmi z jiných zemí můžeme zajistit i vícejazyčné překlady na nejvyšší úrovni kvality.

„Podmínkou pro překlad je nejen znalost jazyka a daného tématu, ale také schopnost používat referenční software“

Lokalizace SW

Jedná se o specifický typ překladu, k němuž se váží ještě další pravidla a omezení. Vzhledem k tomu, že text k překladu je vložený do zdrojového kódu softwaru, je třeba jej vyextrahovat, přeložit a opět vložit na původní místo. Je obvykle nutné při tom respektovat délku původního textového řetězce a dobře se orientovat ve vztazích mezi jednotlivými úrovněmi nabídek vlastního programu a jejich návaznostmi. Podmínkou pro překlad je nejen znalost jazyka a daného tématu, ale také schopnost používat referenční software. K překladu softwaru slouží moderní nástroje, jako je program Passolo.

Lokalizovaný software je přímo připraven pro aplikaci v odlišném jazykovém prostředí. K lokalizovanému uživatelskému rozhraní se dále váže uživatelská dokumentace, instalační manuály, administrátorské příručky, webové stránky, nápověda apod.

Potřebujete lokalizovat software?

Nabízíme také