Překlady SAP

Překlady SAP

Překlady SAP

Světový výrobce softwaru SAP se sídlem v Německu nenabízí jen podnikové ERP systémy a integrační platformu Netweaver. V posledních letech se také zaměřuje na cloudová a mobilní řešení z oblasti analýzy velkých dat („big data“), automatizaci objednávek, řízení lidských zdrojů, řízení služebních cest a další. Je pro nás ctí podílet se na překladech a lokalizaci softwaru pro odvětví, která se digitálně transformují. Již od roku 2008 překládáme nejen uživatelská rozhraní různých programů SAP, ale také dokumentaci a nejrůznější související materiály. Od roku 2014 je naše společnost členem partnerské sítě SAP Partner Edge.

Díky bohatým zkušenostem nabízíme i překlad specifických firemních doplňků navázaných na systémy SAP z angličtiny nebo němčiny do češtiny a ve spolupráci s partnerskými společnostmi z jiných zemí můžeme zajistit i vícejazyčné překlady na nejvyšší úrovni kvality.

„Podmínkou pro překlad je nejen znalost jazyka a daného tématu, ale také schopnost používat referenční software“

Lokalizace SW

Jedná se o specifický typ překladu, k němuž se váží ještě další pravidla a omezení. Vzhledem k tomu, že text k překladu je vložený do zdrojového kódu softwaru, je třeba jej vyextrahovat, přeložit a opět vložit na původní místo. Je obvykle nutné při tom respektovat délku původního textového řetězce a dobře se orientovat ve vztazích mezi jednotlivými úrovněmi nabídek vlastního programu a jejich návaznostmi. Podmínkou pro překlad je nejen znalost jazyka a daného tématu, ale také schopnost používat referenční software. K překladu softwaru slouží moderní nástroje, jako je program Passolo.

Lokalizovaný software je přímo připraven pro aplikaci v odlišném jazykovém prostředí. K lokalizovanému uživatelskému rozhraní se dále váže uživatelská dokumentace, instalační manuály, administrátorské příručky, webové stránky, nápověda apod.

Potřebujete lokalizovat software?

Nabízíme také

Jsme všichni očkovaní – jsme Vám opět plně k dispozici v naší kanceláři!
Všichni naši zaměstnanci mají již minimálně 14 dní po druhé dávce vakcíny proti koronaviru od firmy Pfizer. Nebojte se nás navštívit v naší kanceláři. Těšíme se na Vás!

We've all been vaccinated, and are once again fully at your disposal at our office!
All our employees received their second dose of the Pfizer vaccine at least 14 days ago. So, don't be afraid to come visit our office. We're looking forward to seeing you!