Překlady

Překlady

Překlady

Zajišťujeme různé typy překladů. Od informativního překladu, který slouží k prostému pochopení obsahu, až po vysoce odborné texty určené k publikování, včetně grafické úpravy podle originálu. Výsledný text prochází obvykle základní jazykovou korekturou, odborné texty navíc kontrolou terminologie, stylistiky a typografie. Korektury a revize zajišťuje jiná osoba než samotný překlad. Konečný rozsah překladatelských prací závisí na dohodě s objednatelem a má dopad na cenu a dodací lhůtu.

„Přeložený text zcela odpovídá originálu po obsahové i formální stránce, obvyklé pro cílový jazyk“

„Při dlouhodobé spolupráci nabízíme stálý tým projektového manažera a překladatelů“

Naše společnost nevyužívá strojové překlady a automatické překladače, ale specializovaný software CAT (Computer Aided Translation), např. SDL Trados nebo Transit NXT, který zaručuje úplnost a jednotnost odborných termínů, výrazů i celých vět. Další výhodou pro zákazníka je zrychlení a zlevnění práce. Poskytujeme slevy až 75 % podle počtu opakování v textu. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme stálý tým dedikovaného projektového manažera a jednoho či více překladatelů a korektorů, kteří dodržují Vaše specifické požadavky a podílejí se na tvorbě Vašeho vlastního terminologického slovníku.

Překlady pokrýváme všechny evropské jazyky v kombinaci s češtinou a slovenštinou, ale také vybrané asijské jazyky (arabština, hindština, bengálština, urdština, japonština, čínština) a kombinace různých cizích jazyků. Naši překladatelé jsou vždy rodilí mluvčí cílového jazyka a mají mnohaleté zkušenosti z praxe. Najdeme pro vás toho správného překladatele, ať už potřebujete cokoli!

„Pokrýváme všechny evropské jazyky v kombinaci s češtinou a slovenštinou“

Cena překladu se účtuje za slovo nebo normostranu (NS*) zdrojového textu a pohybuje se v rozmezí od 250 Kč/NS do 1000 Kč/NS bez DPH v závislosti na kombinaci jazyků, odbornosti a časové náročnosti. Závaznou cenu vám sdělíme na základě dodaného zdrojového materiálu a požadovaného výstupu.

*1 NS představuje 1800 znaků včetně mezer.

Potřebujete profesionální překlad?

Nabízíme také

Jsme všichni očkovaní – jsme Vám opět plně k dispozici v naší kanceláři!
Všichni naši zaměstnanci mají již minimálně 14 dní po druhé dávce vakcíny proti koronaviru od firmy Pfizer. Nebojte se nás navštívit v naší kanceláři. Těšíme se na Vás!

We've all been vaccinated, and are once again fully at your disposal at our office!
All our employees received their second dose of the Pfizer vaccine at least 14 days ago. So, don't be afraid to come visit our office. We're looking forward to seeing you!